Anunt semnare contract de executie al lucrarilor – „Dezvoltarea infrastructurii de transport verde – Piste pentru biciclete in comuna Belint”

Avem vești la început de an !

🚴‍♂️🚴‍♀️ În urma licitației la obiectivul:
✅ Dezvoltarea infrastructurii de transport verde – Piste pentru biciclete în comuna Belinț județul Timiș .

🟨 În data de 03.01.2024 am semnat contractul de execuție al lucrărilor, împreună cu reprezentantul firmei câștigătoare SC VALMAN CONSTRUCT SRL !

✅ Lucrările o să înceapă în primăvară acestui an.

🟨 Ne dorim ca la final să beneficiem de o lucrare de bună calitate de care să ne bucurăm cu toții !

🟩 Traseul începe de la intrare în Belinț dinspre Lugoj pe partea dreaptă a drumului național continuând spre Primarie – Dispensar – Școală – Centru Civic – Centru de Permanență, Secția Rurală 5 de Poliție, Teren fotbal – Sală Sport- Magazinele Centrale – Farmacie – Depozit materiale construcții – Stație Peco ieșire Belinț spre Timișoara.

Vă dorim multă sănătate și un an nou cu multe bucurii !🙏

Ultima actualizare: 10:31 | 22.02.2024